Počuli ste už o krtkovaní? Ide o čistenie kanalizácií a odpadových potrubí, ktoré sú z rozličných príčin zanesené a nepriepustné, prípadne ide o spomalenie odtoku kvôli nahromadeným usadeninám na stenách potrubia. Nánosy vytvorené mastnotou alebo nečistotou znemožňujú prietok vody a odtekanie z drezu či umývadla prebieha spomalene. Pri čistení kanalizácií platí pravidlo, že čím skôr, tým lepšie – prevencia dokáže zásadne eliminovať finančné náklady a zabránite tak závažnejšiemu poškodeniu. Uvedenú opravu možno vykonávať elektromechanicky alebo vysokotlakovým čistením.

potrubie

Elektromotorické čistenie sa vykonáva prostredníctvom mobilného zariadenia s elektromotorom. Cena za krtkovanie nie je taká vysoká ako neskoršie náklady v prípade väčších škôd. Na koho sa môžete obrátiť? Firma AB-Krtkovanie disponuje skúseným tímom, má profesionálny prístup k zákazníkom a zamestnáva len kvalifikovaných pracovníkov. V rámci našich služieb zabezpečujeme nielen krtkovanie, ale aj tzv. monitoring a trasovanie. Trasovanie je zisťovanie a zaznamenávanie presnej trasy kanalizácie alebo odpadového potrubia. Je nevyhnutnosťou pre zisťovanie prípadných porúch a poškodení a jeho výhodou je pomerná presnosť lokalizácie.

oprava

Metóda TV monitoringu efektívne diagnostikuje poškodené potrubie – prostredníctvom kamery zavedenej do potrubia. Ide o najmodernejšiu technológiu, ktorá dokáže preniknúť do potrubí malých priemerov a následne sa stav vyhodnotí, určí postup opravy. V našej réžii je aj frézovanie kanalizácie, sanácia potrubia, inštalatérske práce či kineta (oprava šachtového dna). Výhodou spolupráce s našou firmou je, že práce vykonávame nonstop a sme vždy k dispozícii svojim zákazníkom 24 hodín denne. Domnievame sa, že vždy treba uplatniť individuálny prístup a presne posúdiť konkrétny prípad. Nájdete nás v rámci celého západného Slovenska (Bratislava, Šamorín, Stupava, Modra, Galanta, Nitra, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Šaľa, Malacky, Dunajská Streda, Senec, Pezinok a okolité dediny). Cenu účtujeme rovnakú pre každé miesto a závisí od náročnosti úkonov, zároveň si neurčujeme dopravu – cenová ponuka je bez skrytých poplatkov.