Nedostupnosť a tajomno

Ako zviesť muža? Žiadny muž nemá rád, ak mu dáte hneď všetko ako na tanieri. Nezaberie ani keď sa mu hneď na prvom rande zveríte, ako sa vám páči a ako veľmi ho ľúbite, že sa oňho a o vaše deti budete starať do konca života. Môže im to lichotiť, no určite ho tým nerozpálite. Ak ste príliš dostupná, nemá sa o čo snažiť. Uvedomuje si, že už len vaša prítomnosť ju robí šťastnou a teda nič viac robiť nemusí, nemusí vás dobýjať. Neznamená to, že to muž nechce počuť. Po istom čase to môže byť balzam na jeho uši, no nie na prvom stretnutí. Muži totiž milujú, keď si musia ženu snov postupne získavať

Zachovajte si teda poriadnu dávku nedostupnosti, dokonca aj vtedy, keď sa vám už podarilo dosiahnuť to, čo ste si zaumienili. Je to silná zbraň, no nič nesmiete preháňať.

zvádzanie tancom

Tanec

Už v dávnych časoch bol tanec pre mužov niečo ako afrodiziakum. A keďže sú muži vizuálne bytosti, radi sa pozerajú na tancujúce ženy, pretože to na nich pôsobí ako zvádzanie. Ak mu teda chcete ukázať, čo môže získať, ak sa bude o vás snažiť, určite ho zoberte niekde, kde mu budete môcť predviesť vlnenie sa v bokoch len preňho a v jeho blízkosti.

Plné brucho, prázdne…

Láska ide cez žalúdok. http://referaty.aktuality.sk/anatomia-zaludka/referat-16237 Počuli ste to už tisíckrát, no pravda je, že muži majú radi ženy, ktoré vedia dobre variť. A každá správna žena, ktorá bojuje o priazeň svojho vyvoleného, pozná afrodiziakálne potraviny alebo ingrediencie, medzi ktoré patrí korenie, mäta, chilli, koriander alebo zázvor, víno so škoricou, paradajky s bazalkou alebo kvalitná pravá čokoláda.

https://www.high-endrolex.com/14

afrodiziakálne potraviny

Žiarlivosť

Možno vás to nepoteší, no je to tak. Pre muža budete atraktívnejšia, ak sa okolo vás bude motať aj niekto iný. Váš vyvolený tak zistí, že nie je jediný vo vašom okolí. Avšak pozor na to, aby ste to neprehnali. Stačí, že ho presvedčíte o tom, že na svete nie je jediný a potom mu dokazujte pravý opak.

Vzhľad

Nie, nie je to klišé. Muži majú radi pekné ženy a krásu vo všeobecnosti. Nebojte sa ukázať mu, o čo môže prísť. Nebojte sa make-upu, vysokých podpätkov, či kvalitných voňaviek. No niet nad zdravo vyzerajúce zuby a krásny úsmev, zdravé vlasy, pekný zadok a nohy, pohľad s iskrou v očiach či sebavedomú chôdzu.