O tantre Magictantra – tantra je druh senzuálnej erotickej masáže, ktorá sa v posledných rokoch teší veľkej obľube aj v našich geografických končinách. Jej pôvod je však omnoho starší a začína sa vo východných starovekých kultúrach. Veľký rozmach zaznamenala tantra v praktikách hinduizmu a budhizmu. Dnes je to však predovšetkým obľúbená forma príjemnej relaxácie spojená s intenzívnym erotickým zážitkom, ktorú si môžeme pohodlne vychutnávať v mnohých tantra masážnych salónoch.
Jedným z nich je aj tantra salón v Bratislave. Je to priestor, ktorý ponúka možnosti relaxácie, oddychu a prepojenia dimenzie duše i tela. Príďte si vychutnať iskrivé potešenie v spoločnosti krásnych masérok, v intímnom a diskrétnom prostredí.

tantra masérka

Ako to celé prebieha a na čo sa pripraviť?
-Je potrebné zarezervovať si svoj termín buď telefonicky, alebo prostredníctvom online formulára, a to minimálne hodinu vopred
-Platba sa realizuje vždy vopred. Platiť môžete v hotovosti aj kartou.
-Salón ponúka masážne, nie sexuálne služby.
-V ponuke nájdete senzuálne celotelové masáže rôznych druhov, spomedzi ktorých si môžete slobodne vyberať.
-Zákazníci pod vplyvom alkoholu či iných omamných látok nebudú za žiadnych okolností obslúžení.
-Ak máte nejaké prenosné kožné ochorenia, je potrebné termín zrušiť či presunúť, nakoľko vás v salóne nemôžu z hygienických dôvodov obslúžiť.

relaxačný olej

Keď už prídete do salóna, ako celá masáž prebieha?
-Po príchode do salóna si vyberiete masérku, typ aj dĺžku masáže podľa svojich preferencií.
-Vybrané typy masáží zahŕňajú v cene aj fľašu sektu či vína, preto ak ste si vybrali takýto druh masáže, dostanete svoju fľašu podľa vlastného výberu.
-Samozrejmosťou je káva, čaj či minerálka pri každom programe.
-Pred samotnou masážou absolvujete očistnú sprchu a úvodný namaste rituál.
-Pri samotnej masáži sa masérka venuje výhradne vám, používa príjemné masážne oleje.
-Po masáži je opäť priestor na záverečnú sprchu.

Po masáži odchádzate oddýchnutý, zrelaxovaný a v najlepšom možnom prípade aj nabudený. Neváhajte a doprajte si tento intenzívny zážitok a zarezervujte si svoj termín ešte dnes.