Plastové prepravky a boxy, podvozky pod prepravky, nádoby, sudy, barely, termoboxy, plastové palety a boxy či pojazdné kolieska. Pokiaľ zháňate jednu alebo viacero z týchto vecí, určite dlhšie neotáľajte a nechajte si odporučiť skvelú spoločnosť. Garantuje rýchle dodanie, zaručuje prvotriednu akosť všetkých svojich výrobkov, očarí Vás bezkonkurenčnými cenami a širokým množstvom ponúkaných výrobkov. Reč je o PK Group, s.r.o. – slovenskej spoločnosti v Šaštíne. Ich oficiálna webová stránka s e-shopom je prehľadná, usporiadaná, s možnosťou filtrovania jednotlivých produktov podľa ceny, popularity či skrátka abecedne podľa názvu. V rámci pojazdných koliesok – koliesok na vozík – Vás uvíta štedrá ponuka takmer štyristo produktov v rôznych cenových kategóriách, prevedeniach a rozmeroch či typov ložísk (a to buď ihlových, venčekových alebo presne guľôčkových).

košík

Najnižšia cena koliesok začína na necelých 0,50 eur, maximálna predajná cena je 94 eur. Pod súborom Pojazdové kolieska, ktoré sú šiestou kategóriou v obsahu produktov, si spomedzi deviatich podskupín jednoducho a rýchlo nájdete práve tú skupinu koliesok, ktorú zháňate. Prístrojové kolieska, nábytkové a dizajnové kolieska, odolné transportné priemyselné kolieska, polyamidové silikónové kolieska s nosnosťou do 350 alebo 800 kilogramov, kolesá s polyuretánovým behúňom, kde je aj možnosť zakúpenia kolies špeciálne určených pre vysoké teploty, prístrojové hygienické kolesá alebo kolesá s modrým behúňom, antistatické kolieska a príslušenstvo k nim, samostatné kolesá a kolieska s termoplastickou gumou či trvácne nerezové kolieska a príslušenstvo k nim.

vozík

Skutočne obdivuhodne široká ponuka, všakže? V súčasnosti sú žiadané a veľmi potrebné transportné kolieska, ktoré sú vyrobené s ohľadom na neľahké a často sa rapídne meniace podmienky v priemyselnom odvetví všetkých druhov a zameraní. Vybrať si môžete z koliesok Supratech – šedých, s hliníkovým diskom – šedých, s oceľovým diskom – čiernych, s plastovým diskom – čiernych, s oceľovým diskom – šedých, s plastovým diskom – šedých alebo s hliníkovým diskom – čiernych.