Hovorí sa, že remeslo má zlaté dno a naozaj je to pravda. Najmä v dnešnej dobe, plnej všelijakých nekvalitných produktov to dokáže takmer každý oceniť. Našťastie aj na Slovensku sa začíname vracať ku starým tradíciám a remeslám a začína sa do popredia dostávať kvalita čerstvých a kvalitných produktov a výrobkov. Ak patríš medzi takýchto remeselníkov aj ty, a rozhodol si sa otvoriť svoj biznis, PK Group ti v tvojom podnikaní pomôže. U nás zakúpiš rôzne typy plastových prepraviek, ako napríklad Euro prepravky, termoboxy a mnohé iné typy prepraviek na rozličný tovar. Orem toho u nás nájdeš aj plastové sudy, bandasky a prepravky na tekutiny alebo už hotové prepravky na fľašky.

plastové sudy

Taktiež v PK group môžeš nájsť prepravné vozíky a všetko, čo k tvojej výrobe potrebuješ. U nás zariadiš celú svoju výrobňu alebo malú fabriku na jednom mieste. Okrem toho naše výrobky sú kvalitné vyrobené z kvalitných a pevných plasotv alebo iných materiálov, takže ti budú slúžiť naozaj dlho. Vieme aké je náročne začať svoj vlastný biznis a aké je náročne nakúpiť všetko potrebné pre kvalitnú výrobu, preto sa snažíme svojím zákazníkom zabezpečiť kvalitné produkty za najlepšiu cenu, okrem toho väčšinu výrobkov máme takmer vždy skladom, takže u nás môžete nakúpiť všetko ihneď. Robíme vždy všetko preto, aby naši zákazníci boli s našimi službami spokojní, a aby sa k nám do obchodu opäť radi vrátili. Preto neváhajte a kontaktujte nás s otázkou, problémom alebo požiadavkou. Sme tu pre vás každý pracovný deň v otváracích hodinách.

prepravky

Aj vďaka vám sme sa stali jedným z najlepších obchodov na portály Heureka. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom aj vy a sami uvidíte že svoje rozhodnutie neoľutujete. U nás si vyberie každý presne to, čo hľadá. Naše výrobky ponúkame v rôznych veľkostiach, modeloch, prevedeniach. Do konca vám vieme pripraviť aj prepravku na mieru, alebo s potlačou. Keď plastové prepravky alebo sudy, tak určite PK Group. S nami vaša výroba pôjde úplne jednoducho. S výberom vám tiež radi pomôžeme, aby sme si boli istí, že sú dané prepravky, alebo iné výrobky, pre vás tá najvhodnejšia varianta. PK Group stojí pri vašom biznise, spoľahnite sa na nás.