Tiež ste si zamilovali krásne výhľady na panorámu Vysokých Tatier? Viete, že je to jedno z najkrajších pohorí na svete, a to preto, že ostro kontrastuje voči údoliu rieky Váh, nad ktorým vystupuje do výšky ako majestátny kolos? Tatry sú skutočným slovenským pokladom, a ak ich budete navštevovať častejšie, budete navyše obklopení množstvom pozitívnej prírodnej energie z ihličnatých stromov a z okolitej vegetácie.

kvetinový motív

Môžete sa tu s vašimi priateľmi vydať na pešiu túru akejkoľvek obtiažnosti, je veľmi ľahké naplánovať výlet pre malé deti, napríklad zo Štrbského na Popradské pleso, alebo z Tatranskej Lomnice k Zelenému plesu, môžete sa tu zviezť aj lanovkou na Hrebienok, alebo na Skalnaté pleso, či až na Lomnický štít, a kto má záujem, môže zdolávať aj tie najvyššie vrcholy, ako je Kriváň alebo Bystré sedlo pod Furkotským štítom.

Vysoké Tatry

Výprava do Vysokých Tatier však nemusí byť fádna a nudná, v šedom a čiernom oblečení, môžete z vašej súkromnej akcie vytvoriť dokonalú recesiu. Nechajte potlačiť farebné tričká vašim kamarátom, s ktorými sa túlate po horách, a ako tému potlače na reklamné tričká s potlačou si zvoľte treba prírodné motívy, alebo niečo z vášho súkromného života, napríklad čokoľvek z vašej záujmovej činnosti.

potlač na tričku

Potlač na tričkách zaujme pozornosť najmä vtedy, ak sú tričká voči potlači farebne kontrastujúce, napríklad k žltému tričku sa dobre hodí motív morskej lagúny, k bielemu tričku západ Slnka, k červenému tričku zimné motívy s belostným snehom a pod. Každému nechajte vytlačiť okrem fotografie či maľby aj meno alebo prezývku, bude to veľmi osobné a atraktívne. Vaše oblečenie potom môže inšpirovať ostatných turistov, ľudia potrebujú mať vedľa seba vzor, niekoho tvorivého, aby neprepadali depresiám, úzkostiam, a hlavne sa nestali závislými na počítačových hrách, mobilných telefónoch či sociálnych sieťach.

Vráťme ľudskému životu prirodzenosť, veď ľudia spokojne žili aj v čase, keď žiadne mobily ani notebooky neexistovali, a nie je to tak dávno, len sotva štyridsať rokov.