Rozčuľuje Vás, že si v garáži, či na záhrade svietite telefónom, pretože Vám chýba adekvátny zdroj svetla? Nemusíte sa trápiť s nedostatočným, či nepraktickým osvetlením. Využite vymoženosti technológií súčasnej doby a zabezpečte si osvetlenie presne podľa Vašich predstáv tam, kde ho potrebujete. Zdrojom svetla Vám môže byť náš praktický LED reflektor. V ponuke máme široké spektrum LED reflektorov, z ktorých si vyberiete práve taký, aký presne potrebujete. Zaujímavý je napríklad náš LED reflektor 50W s LED svietením od značky Epistar. Jeho životnosť je až obdivuhodných 15 000 hodín.

tmava chodba

Postará sa Vám o naozaj veľkú osvetlenú plochu, nakoľko má 120° vyžarovací uhol. Na to, aký je výkonný je jeho veľkosť len 20,5 x 19,5 x 5,2 cm, takže nezaberá takmer žiadne miesto a môžete ho umiestniť prakticky kdekoľvek. Vďaka jeho kompaktným rozmerom ho môžete ľahko prenášať a používať nielen doma, ale napríklad aj na chalupe, v garáži, v pracovných priestoroch, skladoch a podobne. Vyrobený je z hliníka a skla a jeho rám je vyhotovený v čiernej farbe. Svetlo, ktoré vyžaruje je v studenom bielom odtieni, takže sa postará o výbornú viditeľnosť aj v najtmavších kútoch Vášho domu.

nesvietiaca žiarovka

Tiež máte niekedy problém nahmatať vypínač osvetlenia? S LED reflektorom Vám takéto situácie nehrozia. Má totiž zabudovaný pohybový senzor. Vďaka tomuto senzoru Vám bude k službám hneď, ako prídete do jeho zorného poľa. Benefitom LED reflektoru 50W je jednoznačne aj jeho spotreba elektrickej energie, ktorá je neporovnateľne nižšia v porovnaní so spotrebou halogénových reflektorov. To ocení každý z nás, a to hlavne pri súčasných cenách elektriny. Vymeňte svoje staré halogénové svetlá za LED reflektory, zabezpečíte si nielen kvalitné osvetlenie, ale zároveň znížite svoje náklady na energie. Potrebujete menší alebo naopak výkonnejší LED reflektor? V našej ponuke nájdete široký sortiment LED reflektorov, kde si nájdete ideálny zdroj svetla presne podľa Vašich potrieb a za výhodnú cenu. Navštívte náš e-shop a presvedčte sa sami.