Fotky dokážu naladiť na rôzne emócie a pocity. Vieme sa do nich vcítiť, premýšľať o pocitoch, ktoré mali ľudia na daných fotografiách. Fotky zachytávajú momenty, ktoré sú pre nás alebo pre iných dôležité. Fotogaléria Gurmánsky dvor vás presvedčí o tom, že tu sa oplatí ísť sa najesť. Čo v nej nájdete?

  • Nádherne prestreté stoly https://www.xxxlutz.cz/jidelni-stoly-C12C1C1 – priam ukážkovo,
  • Jedlá, pri ktorých sa vám budú zbiehať slinky,
  • Uvidíte priestory, v ktorých sa všetko odohráva,
  • Máte možnosť vidieť aj príslušenstvo, ktoré vám bude k dispozícii.

jedlo v tanieri

Vyfotené nájdete všetko, čo v danej reštaurácii považovali za dôležité ukázať vám. Ak niečo vynechali, určite to nebolo zámerné. Len to nepovažovali za dôležité ukazovať vám niečo také. Vy by ste si pre prípad predaja svojho domu tiež nefotili najškaredšie miesta v ňom, ale ukázali by ste len to najkrajšie, čo doma, v dome máte. Tak to býva aj v prípade fotogalérií na internete. Veď sa pozrite len na samotný facebook alebo instagram. Málokto z nás tam bude pridávať škaredé fotografie, ktoré budú prezentovať reálnu skutočnosť alebo dokonca ešte horšiu skutočnosť ako je. Všetci si tam pridáme také fotografie, kde sme šťastní alebo veselí. Nikto z nás netúži po fotografiách, ktoré nás prezentujú ako neschopných, smutných, deprimovaných. Je to jednoducho taká pozlátka – ukazovať svoj život len v superlatívoch. Ako dobre sa máme a je nám perfektne. Zachovávať si ten dojem pred ostatnými, hoci nám je celkom často dosť ťažko…

dokonalé jednohubky

Jedlo v tejto reštaurácií však opantá všetky vaše zmysly. Lepšie ako hocijaká tantrická masáž. Zmysly budete mať vybičované na maximum. Chute sa nevyrovnajú ani najlepších jedlám od svetových šéfkuchárov. Také mňamky ako sa varia tu sa nevaria len tak hocikde. Na príprave jedál si dávajú kuchári a pomocníci v kuchyni poriadne záležať. Je to ich vizitka. Všetko, čo vychádza z kuchyne.