Pred trištvrte rokom som stretla chlapca, je o štyri roky staršia ako ja. Išli sme na všetko veľmi rýchlo (vrátane zoznámenia sa s rodičmi). Lenže on v čase, keď my sme spolu začali randiť, ​​mal ešte rádoby vzťah, ktorý ale hneď ukončil. Slečna mu po mesiaci od rozchodu začala vypisovať, on jej odpovedal zriedkakedy. Potom sa odmlčala na pár týždňov a potom sa dali za zvláštnych okolností znova do písania. V tej dobe som mala veľké psychické problémy cez tragédiu v našej rodine (ktorá sa stala pár mesiacov pred zoznámením), on šiel za ňou, vypisoval si s ňou a na mňa bol veľmi zlý. Odvtedy to išlo do hája. On si s ňou vraj prestal písať, ale nikdy neuznal chybu, ani o tom nechcel hovoriť, vraj minulosť je uzavretá. Ja to uzavreté v sebe nemala. Opustil ma v tú najťažšiu chvíľu a potom si myslel, že sa všetko spraví na lusknutie prsta.

s

Chybu priznal len v momente, keď už bola situácia úplne vyhrotená, ale to on len hovoril preto, aby ma umlčal. Doprošoval sa, sypal si popol na hlavu a aj tak to bolo rovnaké. Mali sme medzi sebou veľa hádok. Bol na mňa hrubý a zlý. Vyčítal mi všetko, že sa nemôžem vyhrabať z tej tragédie, bývalých partnerov, vzhľad (že sa za mňa napríklad hanbil v obchodaku, že som nebola namaľovaná a ženská sa tam na mňa blbo pozrela). Hádali sme sa furt. Bol tiež veľmi žiarlivý. Písal mi rôzne veľmi hnusné SMS. Vyvolával (cca 30 správ, 15 zmeškaných hovorov).

s

Hodinu som sa neozvala, scéna, výčitky. Dosť často ma vydieral rozchodom a vyhrážal sa mi ním. Bol dosť nestabilný. V jednej chvíli mojich rodičov úplne obdivoval a mal ich rád, v druhej ich nenávidel, nadával im (len predo mnou), hádzal na nich vinu nášho rozbitého vzťahu (čo nebola pravda, moji rodičia do nášho vzťahu nikdy nezasahovali). Bol v tomto dosť paranoidný. Myslel si, že každý s kým sa bavíme nás chce rozdeliť. Jeho rodičia, moji rodičia, moji kamaráti atď. Pred niekoľkými týždňami som vzťah ukončila, ale chcela som zostať priateľmi a on to nerešpektoval.