Myslíte si, že na výhode nič nie je? To sa mýlite. Priamo v Košiciach nájdete eskort košice, ktorý vám iste ulahodíte na vašu strunu. Neobanujete.

V Košickom priváte je momentálne situácia celkom chabá, pretože je na výber iba jedna dáma. Táto dáma však určite splní aj vaše predpoklady pre ten správny sexuálny zážitok a nenechá vás chladným. Má síce päťdesiat dva rokov, ale postavu o akej snívate aj pri mladších slečnách. Rozhodne na svoje vek nevyzerá. V tomto prípade naozaj platí, že vek je iba číslo, tak sa nemusí vôbec zaň hanbiť. Ba priam môže byť hrdá, že v jej veku vyzerá tak ako vyzerá. Už len to, že sa niekto v takom veku odhodlá a poskytuje takéto služby je viac než chvályhodné. Vďaka tomu môže odovzdávať svoje dlhoročné skúsenosti, ktoré nadobudla za ten čas, čo je na svete.

woman-5536408_1920

Vo svojom profile sa priznáva, že je nováčik, no jej zákazníci sa zatiaľ nesťažovali. Ba práve, že boli spokojní. Takže určite nemusíte váhať, či do toho ísť alebo nie. Keď boli iní spokojní, aj vy si iste prídete na svoje. Jej miery síce nie sú dokonalé, no kto dnes túži po dokonalosti? Všade sa nám núka a tvrdia nám, že je to normálne byť dokonalý. No, to neexistuje. Je to len falošná predstava o dokonalosti. Dokonalosť neexistuje, tak sa s tým musíme zmieriť. Toto je teda úplne normálna žena, ktorá sa za seba nehanbí a rozhodne ani nemusí, nemá prečo.

act-1455141_1920

Z jej ponuky si môžete vybrať, čo sa vám zapáči a dokonca pripúšťa aj to, že by sa dala nahovoriť aj na niečo iné. Keďže tam má napísané, že viac po osobnej dohode. Máte teda dvere otvorené, aj keď ste v jej ponuke nenašli to, čo by ste chceli odskúšať. Je možné, že sa dá na to nahovoriť, presvedčiť. Je prispôsobivá, takže myslím, že to máte viac než naklonená na svojej strane. To, že bude k tebe milá hovorí aj to, že sa tak volá – Milena. Také krásne meno nemôže patriť škaredej žene.