Krása žien v prvom rade spočíva v tom, aké sú vnútri, nie v tom, ako vyzerajú navonok. Avšak každá žena chce vyzerať pekne a páčiť sa mužom. Ženy sú predsa ozdobou takmer každého muža. Muži si niekedy vyberajú ženy práve podľa vzhľadu, čo nie je najlepšia voľba. Často krát potom nevedia, aké sú práve vo vnútri a tak sa mnohokrát rozídu len kvôli ich správaniu. Niektoré ženy sú naozaj úžasné. Vedia sa milo správať k ostatným osobám vo svojom okolí, pomáhajú druhým a ich úsmev dokáže zlepšiť deň nejednému človeku.

Ženský úsmev

Keby nebolo žien, muži by určite ťažšie zvládali život. Práve oni sa dokážu poriadne postarať o chlapa. Navaria im jedlo, aby neboli hladní. Poriadia byt či dom, aby sa doma cítili dobre. Porodia im deti a trpia pri tom bolesťami, no napriek tomu to zvládnu na výbornú. Pracujú, aby sa vedeli postarať finančne samy o seba a nežiadali od muža peniaze na to, čo si chcú kúpiť. Ženy dokážu všetko, čo si zaumienia. Ak sa trápia, plačú po nociach, aby sa cez deň mohli usmievať a robiť rodine a hlavne deťom deň krajším. Čokoľvek si naplánujú a stanovia, snažia sa z plných síl, aby to dokázali uskutočniť a nesklamali seba a ani vás. Väčšinou o svojich plánoch nehovoria, pretože sa boja, aby sa niečo nepokazilo a tak si o nich pomyslíte, že sú neschopné. Opak je však pravdou. Dokážu žiť aj bez mužov.  

Nežná žena

Ženy sú naozaj zázračné stvorenia a tiež potrebujú muža, ktorý im to všetko, čo pre nich robia oplatia láskou a úprimnosťou. Vedia zvládnuť naozaj všetko, ale pokiaľ majú partnera, očakávajú od neho, že im bude venovať čas, pomôže im, keď niečo nebudú vedieť alebo vládať. Pokiaľ sa žena o vás stará, zaujíma sa o vás a miluje vás, tak ju nesklamte. Dáva vám naozaj všetko, čo môže. Oplaťte jej všetko, čo pre vás robí a tak bude váš vzťah fungovať. Nežne ju hlaďte, pobozkajte ju, objímte ju a ona sa bude cítiť v bezpečí.