Práve nastalo obdobie jesene. Čas, kedy sú dni kratšie, no aj oveľa chladnejšie a sychravejšia. Ale predsa sa medzi nami nájdu mnohí, ktorí toto ročné obdobie priam milujú. Krásnu pestrofarebnú prírodu, opadané lístie, ktoré hrá všetkými farbami jesene, dlhé večery strávené pod huňatou prikrývkou s knihou v ruke a voňavou kávou. Keď pomaly vymeníme letné tenké oblečenie za mäkučké pohodlné a teplučké svetre, kabáty a bundy. V jesennom šatníku vám takisto nesmie chýbať ani unikátna neskutočne pohodlná mikina, ktorá dokonale zahreje.

jeseň

Dámske mikiny sa dajú perfektne doladiť na rôzne príležitosti. Napríklad, ak sa chystáte do mesta na stretnutie s kamarátmi môžete ich skombinovať so svojimi obľúbenými džínsami a teniskami, respektíve džínsami. Pri chladnejšom mrznúcom počasí sa dajú mikiny aj pekne vrstviť napríklad s koženou bundou alebo krátkou športovou vetrovkou či kabátom. Rovnako je môžete nosiť aj so sakom. Skvelým výberom je aj pri cvičení, najmä keď sa chystáte ísť si zabehať vonku ale takisto aj vo fitness centre keď si ju oblečiete na svoje fitness oblečenie.

Výhoda týchto mikín je, že sú pohodlné, dokáže dobre zahriať, sú praktické, pretože väčšina z nich má aspoň jedno vrecko, a navyše, vyzerajú veľmi štýlovo a trendy. V takej štýlovej mikine sa budete cítiť pohodlne aj napríklad v škole alebo aj v práci. Skrátka kdekoľvek. Pristanú takmer každému typu postavy. Ak máte pár kíl navyše, oversized mikiny vám ich zakryje a vám to tak zvýši stratené sebavedomie. Ak ste naopak, skôr chudšej nevýraznej postavy, dodá vám trocha zdravší objem.

mikina

Čo sa týka dámskych mikín, na trhu v e-shopoch a obchodoch ich nájdete naozaj veľa. Rôznych strihov, veľkostí, štýlov, farby či prevedenia. Je to kúsok, ktorý aktuálne láme rekordy obľúbenosti už nielen medzi mladými, ale vo všetkých vekových kategóriách. Požadovaná stránka nebola nájdená! Dámské mikiny výpredaj by nemali chýbať v žiadnom jesennom šatníku.

So svojou vyvolenou obľúbenou mikinou budete jeseň milovať ešte viac!