1. Viac priestoru na ukladanie.
Veci v skrinkách pre veľa ľudí pôsobia tak natlačene a neprehľadne. V otvorených regáloch budú pôsobiť viac uvoľnene a modernejšie. Môžete tam uskladniť viacej vecí, lebo vám dvierka nebudú zavadzať.

keramiika

2. Je to útulnejšie a príjemnejšie.
Otvorené regály pozývajú návštevníkov, aby sa cítili ako doma a prípadne si mohli samivybrať to čo potrebujú, nemusia sa pýtať, kde sú určité veci, alebo prehľadávať skrinky, pretože to všetko majú na očiach. Aj vám sa budú lepšie veci hľadať.

3. Vytvárajú priestor, ktorý je jasnejší a priestrannejší.
Ak je kuchyňa malá, tak budú ju budú otvorené regály opticky zväčšovať. Potom sa priestor v kuchyni bude zdať väčší a vy sa budete v nej lepšie cítiť. Je to dobré hlavne pre malé kuchyne, ale pekne to bude pôsobiť aj vo väčších.

4. Police sa ľahšie organizujú.
Keď budete mať skrinky v kuchyni otvorené, tak automaticky všetko v nich budete vidieť z lepšieho pohľadu a zorganizujete si to, aby to bolo pekné a priehľadné. Väčšinou, keď sú skrinky zatvorené máme tendenciu do nich len hocičo nahádzať a vôbec to nemusí vyzerať pekne.

5. Je to lacné.
Nové skrinky s dvierkami nie sú lacné. Takže ak máte chuť na nový dizajn vašej kuchyne, otvorené regály môžu byť dokonalým, ekonomickým riešením. Otvorené regály sú veľmi vhodný pre rozpočet! Je to projekt, ktorý sa dá urobiť za jeden deň, ale urobí veľkú zmenu.

koření

6. Môžete sa stále pozerať na svoj štýlový riad.
Ak máte radi napríklad svoje porcelánové hrnčeky a tanieriky, budete sa môcť na nich pozerať a vaši hostia ich pravdepodobne ocenia. Takže už nebudú zabudnuté v tmavom kúte.

7. Môžete to vyskúšať predtým, ako to už natrvalo urobíte.
Odstráňte dvierka zo skriniek na niekoľko týždňov, aby ste si vyskúšali, aké je to mať otvorené regály. Potom ich budete môcť ľahko vrátiť, ak sa vám to nebude pozdávať.