Darčeky – večná dilema. Chceli by ste darovať niečo, čo sa naozaj oplatí. Niečo, čo sa neminie účinku. Jednoducho hodnotný dar, ktorý bude stáť obdarovaného aj zopár slzičiek? Také niečo, na čo sa nezabúda. Darček, ktorý s ním zamáva. Nenechá ho chladným. Zostane mu spomienka nielen na túto chvíľu, ale aj na vás v podobe milého darčeka. Vždy, keď ho bude držať v rukách, tak si na vás s láskou bude spomínať. Ostanete navždy ukrytý v tomto darčeku. V tomto hodnotnom dare. Každý rok hľadáme niečo symbolické na vianoce, čo by prekvapilo a zároveň aj potešilo. Aby sme sa trafili aj do vkusu a netrafili sa niekde vedľa. Aby sme splnili očakávania a nevideli sklamanie v tvári, ale aby tam bola radosť, úsmev a šťastie.

Je niečo, čo by spĺňalo všetky tieto predpoklady?

Samozrejme, že je.

Chlapec fotí

Vyvolanie fotiek https://www.fotkyzababku.sk/

Fotky sú symbolika sama o sebe. Málokto si však dnes už dáva záležať na tom, aby boli fotky aj vyvolané. Máme ich v počítači, uložené na profiloch, dokonca niekto si ich tam ako keby aj ukladá. Pridá popis s textom, že toto si tu uložím na spomienku. Takže ráta s tým, že daná sociálne sieť prežije a uloží jeho spomienky na veky vekov. A zároveň mu ich v daný čas aj pripomenie, aby si zaspomínal. Nelistuje vo svojom profile, ale občas naňho nejaká https://byznys.ihned.cz/c1-65995820-davam-prednost-bezpecnosti-pristup-ke-vsem-svym-uctum-nejake-aplikaci-nesverim-rika-reditel-equa-bank-rehak spomienka vyskočí. Symbolické, patetické, no držať skutočný album v rukách je o niečom úplne inom.

fotoaparát na statíve

Prečo siahnuť po darčeku – vyvolanie fotiek?

Ostane spomienka. Na fotkách sú zvečnené šťastné momenty, ktoré ste spolu zažili. Pamätné chvíle, ktoré ste v tej danej chvíli chceli zvečniť. Bez vyvolania by možno zapadli prachom a pri hľadaní týchto fotiek v digitálnom priestore by ste v budúcnosti mohli stráviť kopu času. Týmto spôsobom, že ich dáte vyvolať si ušetríte čas z budúcnosti. Budete mať v rukách cenný materiál – fotky. Tie zaručene potešia. Myslím, že nikoho nebude zarmucovať. Smutné chvíle sú väčšinou tie, ktoré nefotíme, takže také ani nemáme na fotkách…