Kombinácia skla a kovu, vo väčšine prípadov kombinácia s nerezom, je nadčasová klasika, ktorá nikdy nestratí na svojej elegancii. Či už ju kombinujete v exteriéri, alebo v interiéri v každom prevedení dá priestoru alebo stavbe eleganciu a pocit vzdušnosti, otvorenosti, veľkosti a čistoty. Táto kombinácie je tiež obľúbená vďaka tomu, že sa dá použiť takmer všade. Či už v domácnosti, hoteli, firemných či obchodných priestoroch môžete využiť kombináciu skla a nerezu napríklad ako zábradlie na schodisko, na balkón, terasu či iné oplotenie.

zábradlie

Nerezové zábradlie so sklom sa taktiež ľahko hygienicky udržuje, čo mu dodáva taktiež na jeho obľúbenosti a častom výbere práve tohto typu zábradlia. Ak aj vy rozmýšľate nad touto kombináciou, určite sa môžete pustiť smelo do toho! Traba však myslieť na to, že napriek tomu, že sa zábradlie vyrába z tvrdeného skla, ktoré by malo vydržať väčší náraz, je sklo ľahko rozbitný materiál. Avšak pri klasickom používaní je zábradlie bezpečné a netreba sa báť montáže a používania takéhoto typu zábradlia. Ak hľadáte stavebnú firmu, ktorá vám spraví nerezové zábradlia so sklom na mieru, odporúčame vám zájsť do LMMont-u. Na internetovej stránke spoločnosti nájdete aj množstvo inšpirácií ako by vaše zábradlie mohlo vyzerať, aj množstvo ich doterajších realizácií.

zábradlie

Na stránke nájdete aj formulár na zaslanie cenovej ponuky. Takže nemusíte ani nikam chodiť a cenová ponuka vám po zadaní vašich požiadaviek príde priamo na mail. Avšak ak máte radšej osobný kontakt, môžete zájsť do LMMont-u osobne a ochotný personál vám vyrobí cenovú ponuku na mieru priamo na predajni – vzorkovni, a tiež vám ukáže možnosti materiálu a vzoriek, ktoré by mohli byť použité pri vašom projekte. Predajňa – Vzorkovňa sa nachádza v Dubnici nad Váhom a zavítať do nej môžete každý pracovný deň v otváracích hodinách.