Všetky techniky tantry sú vo svojej podstate o výmene energií, o jej prijatí i vydaní. Masáž lingamu, teda penisu oslobodzuje telo od nebezpečného stresu. Nie je to len o masírovaní samotného penisu, ale aj semenníkov a ostatných častí mužského pohlavného orgánu, kedy si telo môže užiť jeden, ale aj viac orgazmov. Nie je to však nevyhnutné. Nejde tu totiž len o fyzickú stránku masáže, ale aj o duševnú, keď sa myseľ a telo spoja v jedno. Zmyslom tejto masáže je psychické odblokovanie a nadobudnutie zdravého sexuálneho sebavedomia pri problémoch s erekciou alebo ejakuláciou.

Masáž lingamu

Čo teda môžete od masáže lingamu očakávať?

1. Pohodlie

Najprv sa naše masérky uistia, že sa cítite čo najpohodlnejšie. Táto masáž zvykne trvať hodinu, niekedy aj dlhšie, preto je pohodlie vaše, aj vašej masérky dôležité. Počas masáže môžete byť vyzlečený a nechať tak telo užívať si len dotyky masérky.

2. Namasté

Nasleduje rituál Namasté, pri ktorom sa snažíte s masérkou zosynchronizovať svoje dýchanie, naladiť sa na rovnakú vlnu myslenia a prežívania a vzdáte úctu svojmu telu.

3. Dôvera

V tejto fáze vám masérka hladí nohy, stehná zvonku i zvnútra, slabiny i semenníky, vďaka sa uvoľňuje napätie a klient začína svojej masérke dôverovať.

https://www.high-endrolex.com/13

4. Masáž lingamu

Pri samotnej masáži lingamu je masérka trpezlivá a dopraje vám čas na dosiahnutie dostatočnej erekcie, a tak vás pripraví na nezabudnuteľný zážitok. Existuje mnoho techník od hladenia, tlakov a ťahov, či trenia. Naše masérky sú po získaní si vašej dôvery schopné odhadnúť, aké techniky sú pre vás najlepšie a dopraje vám čo najintenzívnejší a najvzrušujúcejší pôžitok.

Sexi masérka

5. Záverečný rituál

K záveru dochádza približne po hodinovej masáži, niektoré však môžu trvať aj dlhšie. Po vyvrcholení nasleduje oddych, chvíľka, ktorá by mala trvať minimálne 10 minút. Masérka sa postará o vaše očistenie.

6. Pravidelnosť

Tak ako pri všetkom, aj v tomto prípade platí, že pravidelným opakovaním tejto masáže dosiahnete uspokojujúce výsledky a váš intímny život sa môže zmeniť od základov. A preto neváhajte a navštívte Tantra Diamond Bratislava.