Je to nejaký spôsob romantického milovania, erotickej služby alebo originálnej masáže? Toto je v stručnosti veta a v nej zahrnuté všetky otázky, ktoré sa častokrát spájajú s pojmom tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. A vo svojej podstate môžeme na všetky tieto otázky odpovedať áno.

To už ale záleží aj od konkrétnych podnikov. Niektoré sa špecializujú „len“ na klasickú podstatu tantry, ktorá spočíva v nahote a zmyselných dotykoch po celom tele, pričom sa pozornosť venuje aj intímnym partiám. Iné tantrické salóny poskytujú širšiu ponuku, respektíve aj služby pre tých náročnejších či lepšie povedané skúsenejších. Teda pre tých, čo sú už s filozofiou, významom a hlavne efektom tantry oboznámení, no pod jej vplyvom hľadajú niečo viac, čo môžeme označiť za pokročilý level.

masáž, ruky

  • Sem patrí napr. sensual massage, body to body massage alebo masáž pre páry.

Zaujímavo pôsobí napr. spomenutá body to body massage, kedy sprostredkovateľka životnej energie nepoužíva k svojim nežným dotykom len ruky, ale hlavne svoje nahé telo, ktorým sa vlastne „kĺže“ po tele zákazníka.

ženské telo

Súčasťou sú tu špeciálne masážne oleje a samozrejme vyššia dávka vzrušenia a erotiky. Preto je na každom zákazníkovi individuálne rozhodnutie, do akej miery je s tantrou zoznámený a aké praktiky sú mu pohodlné. Zmyslom tantra masáží je totiž odbúrať napätie a nahromadené negatívne bloky, preto je základom dosiahnuť pre zákazníka potrebné uvoľnenie. Následne až potom môže začať tento nádherný rituál dotykov, ktorý telo ako aj emócie naplní čerstvou životnou silou.

Výber zo širšieho spektra ponúk preto má logiku. „Classic“ praktiky už totiž pre niekoho môžu predstavovať starý známy zážitok a v danom smere skutočného uvoľnenia hľadá niečo viac, respektíve niečo nové a možno silnejšie, čo by ho v chápaní podstaty tantry a dosiahnutého pôžitku dostalo na ďalší level.