S mojím expriateľom sme spolu asi 10 mesiacov, sme spolu av poslednej dobe sme si extrémne vzdialení. Odchádza z domu preč. V októbri 2023 prišiel o prácu a odvtedy si novú nenašiel. Takže si nie som istá, kam cez deň chodí, pretože stále nemá prácu. Mám hrozne veľké pochybnosti. Navyše som za všetko platila. Platím za jeho život, pretože som chcela byť oporou pri hľadaní práce, ale teraz som o ňom zistila veľa. Prvýkrát som ho pristihla, ako hovorí s dievčaťom na Snapchate. Toto je dievča, ktoré sa v minulosti objavilo a on vie, že s ňou nemá hovoriť, že mi to vadí. Chápem, že mať priateľov opačného pohlavia môže byť v pohode.

pr

Avšak s týmto konkrétnym dievčaťom som ho pristihla pri flirtovaní a on sa mi priznal, že ju považuje za atraktívnu a že ho priťahuje a našim priateľom priznal, že k nej posledné 3 roky tiahne. Toto dievča býva 5 minút od nás a ja som zistila, že sa s ňou tajne stýkal uprostred noci a klamal mi do očí, že sa schádzal s kamarátom. Môj priateľ sa liečil so závislosťou, bol na odvykacej kúre a bol triezvy, než sme sa vôbec dali dohromady. Snažila som sa podporiť jeho triezvosť. Nedávno som našla skrýšu, kde si schováva alkohol a stratila som slová. Našla som túto skrýšu deň potom, čo som zistila, že stále hovorí s tou dievčinou.

par

S oboma vecami som ho konfrontovala a on povedal, že len potrebuje pomoc. Súhlasila som, že ho podporím a ďalej som sa tým nezaoberala. Lenže počas toho času priateľovi na mobil znova začali chodiť esemesky od tej ženy na mobil, písali si srdiečka a zamilované veci. Namiesto toho, čo by toho nechal, tak zo mňa zase urobil akurát blbca a ja som mu to zožrala. Po tom, čo som zistila, že si s tým dievčaťom stále píše a neprestal, som vybuchla a povedala som mu. Bola som taká naštvaná a zlomená. Nakoniec sme sa rozišli. Uvedomila som si, že takýto vzťah nemá cenu.