Najčastejšie dovolenkujeme pri mori, 

užívame si slnečné lúče a krásy letovísk.

V centre diania a v plnom prúde zábavy.

Skúste to ale tento rok inak…

Dovolenka na Slovensku pre aktívnych dobrodruhov

Slovensko je krásna krajina. Či sa rozhodnete pre dovolenku v mestách poskytujúcich služby a čulý ruch a zábavu, alebo v horách či kúpeľoch je iba na Vás. Aj počas letnej sezóny majú naše Tatry čo ponúknuť. Turistika v lete je dobrý nápad pre aktívnych dovolenkárov a dobrodruhov hľadajúcich adrenalín pri zdolávaní vysokých štítov. Nádherná scenéria a čerstvý vzduch je na nezaplatenie. Na strednom Slovensku však môžete šliapať nielen po kopcoch ale aj po chodníkoch nad zemou v korunách stromov. Kto nevyskúšal môže ľutovať. Ak ste zástancovia aktívnej dovolenky a získavania zážitkov je dovolenka v našich horách práve pre Vás. Nekonečné možnosti zabezpečujú kompletný denný program a nemusíte sa báť nudy. 

Prírodné krásy Slovenska

Dovolenka pre pohodlných pohoďákov

Možno beriete dovolenku ako čas na relax a oddych po namáhavom roku a Vaše predstavy sú na míle vzdialené adrenalínu. Kúpele – miesto kam musíte ísť.. Slovensko je domovom luxusných kúpeľných stredísk. Je jedno či chcete byť na východe či západe, možno na juhu… V rôznych častiach Slovenska objavíte luxusné kúpele spojené s pobytom. Ak chcete relaxovať nemôžete si vybrať lepšie. Služby spojené s liečivou vodou a rôznymi terapiami sú balzamom na dušu a liekom pre telo. Kúpanie zabezpečujú bazény – morské, liečivé, plavecké, s bublinkovou masážou. Vyberte si to na čo máte náladu a chuť. Skombinujte ich s procedúrami – masáže, masky, zábaly, sauna, svetelná terapia a mnoho iného. Budete prekvapený rozmanitou ponukou služieb. Je isté, že na konci dovolenky budete krásne oddýchnutý a spokojný.

Úžasný relax v kúpeľoch

Kompletný reset

Ak ste už pri mori boli, a nie ste akčný typ ale nelákajú Vás preľudnené mestá zvoľte netradičný kompletný reset. O takej dovolenke ste nepočuli? Nevadí. Ak túžite po zmene a po troche kľudu oproti bežnému pracovnému tempu, zvoľte si dovolenku na samote. Nájdite si ubytovanie na okraji lesa, ďaleko od svetelného smogu. Váš bežný deň tvorí neustály stres, povinnosti a neustále zvoniaci mobil? Tak ak si sadnete ráno do ticha s šálkou horúcej kávy a započúvate sa do zvukov prírody – je to na nezaplatenie. Pocit absolútnej slobody a kľudu v nádhernom prostredí. V noci budete až prekvapený, koľko hviezd môžeme u nás vidieť na oblohe. Na konci pobytu sa Vám zaručene nebude chcieť vrátiť. 

Každý má svoju predstavu dovolenky

Nový trend v ubytovaní

Za posledné roky sa trendy v ubytovaní menili. Človek hľadá neustále niečo nové. Na trhu s cestovným ruchom je dosť ťažké nájsť tzv. hluché miesto. Niektorým sa to však podarilo. Vznikali nové projekty poskytujúce netradičnú možnosť dovolenkovať. Rozmach zažila príroda, ktorú sa viacerý rozhodli zážitkovou formou spojiť s rekreáciou a ubytovaním. Napríklad taká dovolenka na strome. V tomto prípade ste ubytovaný v nádhernej drevenej chatke, postavenej v korunách stromov. Celá atmosféra dýcha prírodou a relaxom, poznaním nepoznaného a netradičného. Nádherné výhľady a nevšedné zážitky sú motiváciou pre nejedného dovolenkára.

Akú dovolenku tento rok zvolíte Vy? Či už to bude za hranicami alebo u nás na Slovensku je dovolenka nesporne jedným z najočakávanejších momentov roka.