Určite viete, že spánok je považovaný za jednu zo základných činností, ktorá je životne dôležitá a zároveň vám ovplyvňuje fyzický či duševný stav vášho tela. To, ako sa kvalitne vyspíte vám ovplyvňuje úroveň pohody počas celého dňa a určite aj nasledujúcich. Dlhodobé resty v kvalite spánku môžu vyvrcholiť až k vážnym psychickým problémom. Kvalitný spánok môžete docieliť rôznym spôsobom. Jedným z nich je zabezpečiť si kvalitný matrac, ktorý sa ľahko prispôsobuje a poskytne vášmu telu všetko, čo je počas spánku nevyhnutné pre účel zabezpečenia jeho najvyššej úrovne a kvality.

matrac

Najideálnejšie je, ak si zabezpečíte matrac s pamäťovou penou, ktorý je v tomto smere najdokonalejší. Tieto všetky vlastnosti, ktoré sme spomenuli jednoznačne spĺňa matrac s pamäťovou penou, ktorého kúpu nebudete nikdy ľutovať. Ide o matrac, ktorý nie je len taký obyčajný. Zároveň si tak môžete byť istý, že ide o investíciu na niekoľko rokov.

nemocnica

Vedeli ste, že matrace s pamäťovou penou sú často využívané v zdravotníctve, nakoľko maximalizuje úroveň tlaku na telo? Úroveň kvality pamäťovej matrace závisí od toho, aká je pamäťová pena hustá a aká je rýchlosť návratu peny do predošlého stavu pred jej stlačením. Segum pamäťový matrac sa skladá z troch základných častí, kde prvú časť tvorí práve pamäťová pena, druhá časť je tvorená antibakteriálnou studenou penou a tretiu tvorí elastická textília, ktorá slúži na ochranu jadra. Práve matrac Segum sa môže pýšiť tým, že disponuje s penou, ktorá je najvyššej kvality a spĺňa všetky telu prospešné podmienky. Výbornou správou je, že máte možnosť výberu z matracov, ktoré sú stavané na vašu výšku, váhu a taktiež želanú tvrdosť peny, ktorá záleží od vašich preferencii. V prípade, že si neviete dať rady s výberom matrace neváhajte kontaktovať našu infolinku, kde vám naši skúsený zamestnanci radi pomôžu.