LED osvetlenie predstavuje v súčasnej dobe veľkú zmenu v porovnaní s klasickým osvetlením. Má pozitívny vplyv na životné prostredie, šetrí peniaze spotrebiteľom, je mimoriadne všestranné, praktické a vyznačuje sa efektným dizajnom.

building-1291537_640

Umiestnite ich kamkoľvek, aj na ťažšie dostupné miesta, napríklad do neprístupných rohov, schodiská, do výklenkov a podobne a dosiahnete optimálne osvetlenie.

Ich výhodou je možnosť regulácie intenzity a farby osvetlenia, čím dokážete vytvoriť požadovanú náladu a samozrejme ušetriť peniaze.

Led panel je druhom a možnosťou LED osvetlenia. Sú ideálne do podhľadov a spájajú v sebe mimoriadnu funkčnosť s estetickým prevedením. Zabezpečia Vám správne osvetlenie priestoru pri zachovaní ekonomicky výhodných nákladov.

Inštalácia LED panelov je jednoduchá a nie sú ani potrebné úpravy priestoru. Tzv. „soft“ prevedenie znamená, že LED panel má tenkú hrúbku a jednoducho ho vsadíte do otvoru v podhľade alebo do sadrokartónu. Ich uchytenie sa realizuje použitím bočných klipov a je takisto jednoduché.

Súčasťou ponúkaných LED panelov je aj napájací zdroj s napätím 230 V. Na výber máte kruhové alebo štvorcové LED panely s možnosťou výberu bieleho farebného prevedenia. Buď v tóne teplá biela, neutrálna alebo studená biela farba. Použitie farby ovplyvňuje výsledný charakter osvetlenia. Pracoviská, administratívne budovy, kancelárie, verejné kryté priestranstvá si vyžadujú studenú bielu farbu, ktorá svetlo zosilňuje a priestor viac osvetľuje. Pre pocit útulnosti, tepla a pohody sa odporúča teplá biela farba.

led-2423091_640

LED osvetlenie všeobecne sa vyznačuje nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a vysokou účinnosťou. Až takmer 90% energie sa zmení na svetlo, čo je v porovnaní s klasickými žiarovkami až 20 krát vyššie percento. LED panely majú rovnaké vlastnosti a prvotné náklady sa Vám rýchlo vrátia.

Nehľadajte už pôvodné nefunkčné riešenia, nahraďte ich moderným systémom LED osvetlenia.