Khg

Podchyťte si svojich budúcich klientov už dnes. PR články sú tou správnou cestou. Ak Hľadáte web, ktorý vám ich uverejní, ste na správnom mieste.

LED panely pre široké využitie

LED osvetlenie predstavuje v súčasnej dobe veľkú zmenu v porovnaní s klasickým osvetlením. Má pozitívny vplyv na životné prostredie, šetrí peniaze spotrebiteľom, je mimoriadne všestranné, praktické a vyznačuje sa efektným dizajnom.

building-1291537_640

Umiestnite ich kamkoľvek, aj na ťažšie dostupné miesta, napríklad do neprístupných rohov, schodiská, do výklenkov a podobne a dosiahnete optimálne osvetlenie.

Ich výhodou je možnosť regulácie intenzity a farby osvetlenia, čím dokážete vytvoriť požadovanú náladu a samozrejme ušetriť peniaze.

Led panel je druhom a možnosťou LED osvetlenia. Sú ideálne do podhľadov a spájajú v sebe mimoriadnu funkčnosť s estetickým prevedením. Zabezpečia Vám správne osvetlenie priestoru pri zachovaní ekonomicky výhodných nákladov.

Inštalácia LED panelov je jednoduchá a nie sú ani potrebné úpravy priestoru. Tzv. „soft“ prevedenie znamená, že LED panel má tenkú hrúbku a jednoducho ho vsadíte do otvoru v podhľade alebo do sadrokartónu. Ich uchytenie sa realizuje použitím bočných klipov a je takisto jednoduché.

Súčasťou ponúkaných LED panelov je aj napájací zdroj s napätím 230 V. Na výber máte kruhové alebo štvorcové LED panely s možnosťou výberu bieleho farebného prevedenia. Buď v tóne teplá biela, neutrálna alebo studená biela farba. Použitie farby ovplyvňuje výsledný charakter osvetlenia. Pracoviská, administratívne budovy, kancelárie, verejné kryté priestranstvá si vyžadujú studenú bielu farbu, ktorá svetlo zosilňuje a priestor viac osvetľuje. Pre pocit útulnosti, tepla a pohody sa odporúča teplá biela farba.

led-2423091_640

LED osvetlenie všeobecne sa vyznačuje nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a vysokou účinnosťou. Až takmer 90% energie sa zmení na svetlo, čo je v porovnaní s klasickými žiarovkami až 20 krát vyššie percento. LED panely majú rovnaké vlastnosti a prvotné náklady sa Vám rýchlo vrátia.

Nehľadajte už pôvodné nefunkčné riešenia, nahraďte ich moderným systémom LED osvetlenia.