Je zaujímavé a zároveň trochu desivé, ako v ľudskom tele všetko spolu súvisí. Vieme, že stres a nervozita nielenže nepomáhajú našej psychike, ale dokonca sa môžu podpísať pod telesné, fyzické problémy. Aj keď možno nie pod nejaké vážne a nevyliečiteľné ochorenie, tak napríklad pod stratu libida a problémy v sexe.

Muž v posteli

Tieto problémy nie sú natoľko závažné a vyriešiť sa dajú, pričom riešením nemusí byť hneď viagra. Je potrebné sa uvoľniť, venovať sa viac jeden druhému, pracovať so sexuálnou energiou a snažiť sa ju vnímať viac intenzívne, ideálne napríklad v podobe senzuálnej masáže. A tá v našej situácií prinesie hneď niekoľko benefitov.

Z dôvodu, že je to vlastne taký mix klasickej masáže s erotikou. To so sebou prinesie potrebný relax, uvoľnenie napätia a hlavnú úlohu hrajú pritom erotické dotyky a pohyby. Pracuje sa pri nej so sexuálnou energiou a dôležité sú tu senzuálne dotyky. Tie sa môžu zaoberať celým telom, najviac intenzívne by však mali pôsobiť na intímne a erotogénne časti, kde ich cítime najviac. Čiže áno, na rozdiel od klasickej masáže je tu povolená nahota a dotyky aj v sexuálnych partiách tela, resp. aj v oblasti pohlavných orgánov.

Určite sa ale pýtate, ako pri nej postupovať a určite poukážete na fakt, že nikto nemôže niečo automaticky vedieť bez toho, aby sa to nenaučil, resp. aby to nezažil na vlastnej koži, minimálne bez toho, aby to aspoň videl. A to je pravda.

Ženské telo

Z tohto dôvodu môže po dohode jeden z vás alebo ideálne spoločne môžete podstúpiť tantra masáž pre páry v tantrickom masážnom salóne v Bratislave.

  • Odborne odvedenú tantrickú masáž, pri ktorej je zaručené minimálne to, že pozdvihne libido, či už to ženské alebo mužské. Vráti chuť na sex vďaka naučeným a overeným postupom a technikám, ktoré sa venujú ako už odznelo- sexuálnej energii a práci s ňou, aby prinášala pozitívne výsledky na zdravie a sexuálny život.