Predaj IBC kontajnerov od skúseného výrobcu

Predajom IBC kontajnerov sa zaoberáme už desaťročia. Môžete sa spoľahnúť, že od nás dostanete kvalitu za dobrú cenu. K našej ponuke patria IBC kontajnery rôznych rozmerov, ktoré spĺňajú účel ochrany ich obsahu pred kontamináciou a majú širokú využiteľnosť – od potravinárskeho a nápojového priemyslu, cez chemický a automobilový priemysel, až po poľnohospodárstvo. Sú tiež použiteľné v kozmetickom a farmaceutickom priemysle, priemyselnej výrobe a maloobchodnom predaji. Tieto kontajnery sa v súčasnosti zvyknú využívať aj v domácnostiach na uskladňovanie dažďovej vody.

IBC kontajner 1

Majú nízku hmotnosť a štandardné rozmery, vďaka čomu sú praktické a nákladovo efektívne. Jednoducho ich môže obsluhovať jeden operátor, čo znižuje náklady na pracovnú silu. Samozrejmosťou je, že sa riadime najnovšími predpismi ES a francúzskymi predpismi pre styk s potravinami. K ich prednostiam patrí to, že sú jednoduché na údržbu, vhodné na manipuláciu s ťažšími predmetmi, skladacie (úspora miesta) a mnoho ďalšieho. K dispozícii máme tiež krytky a uzávery s ochranou proti neoprávnenej manipulácii. Na prepravu kvapalín obsahujú systém bag-in-box, ktorý je opakovane použiteľný a recyklovateľný – ich ďalším benefitom teda je aj dopad na životné prostredie.

IBC kontajner 2

V spoločnosti Schoeller Allibert cítime zodpovednosť voči životnému prostrediu a v rámci možností sa snažíme maximálne prispievať k rozvoju udržateľnosti. K našej vízii patrí tvorba bezodpadových, klimaticky zodpovedných a plne obehových obalov. Ideu udržateľnosti dostávame do praxe už pri dizajnovaní výrobkov – navrhujeme ich s cieľom optimalizovať ich životnosť a produkujeme stopercentne recyklovateľné obaly. Samozrejme, popritom preverujeme aj samotný výrobný proces. Ak vyššie uvedené tvrdenia upútali vašu pozornosť a mali by ste záujem dozvedieť sa viac, kontaktujte nás.