Fyziologický stav chrbtice a pohybového aparátu ľudského tela je v priamej úmere so stresom, povinnosťami a záťažou počas celého dňa. Moderná doba je rýchla, technológie ju ešte viac zrýchlili a musíme stihnúť omnoho viac ako v minulosti, ale s menšou fyzickou a pohybovou aktivitou, čo má samozrejme takisto negatívny vplyv na celú kostru.

bedroom-5686427_640

Nielen pravidelný šport ale aj zdravý spánok sú pre naše telo nevyhnutné. Kvalitu a spánkovú hygienu ovplyvňuje mnoho faktorov – jeden z nich, správny výber matraca je veľmi dôležitý.

Správne sa zorientovať v širokej a rozsiahlej ponuke matracov je niekedy zložité, preto Vám prinášame ponuku zostavenú odborníkmi a profesionálmi najlepšie matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace, ktorá je podporená odbornými lekármi, ortopédmi a fyzioterapeutmi a ktorá Vám predstavuje skutočne výber kvalitných matracov.

Ich výroba je založená na patentovanej švajčiarskej technológii, výhradne prírodných surovinách, antialergickom základe, dlhoročných skúsenostiach a odporúčaniach špecializovaných lekárov.

Ponuka je príliš rozsiahla na to, aby ste sa v nej sami, bez odborných znalostí zorientovali – preto je pripravený tím odborníkov, ktorý Vám poradí a odporučí najvhodnejší matrac pre Vás, Váš životný štýl, Váš zdravotný stav a pre Vaše individuálne potreby.

Základnými parametrami s ktorými je vhodné oboznámiť sa vopred sú tvrdosť matraca, voľba podložky, roštu alebo lamiel pod matrac, jeho výška, rozmer, pružinové alebo sendvičové zloženie.

bed-1575491_640

To v akej životnej fáze sa aktuálne nachádzate, aký je Váš zdravotný stav, či máte problémy s chrbticou alebo pohybovým aparátom, či máte aktívny pohyb, dokonca aj Vaša poloha v spánku – to všetko sú parametre, ktoré vplývajú na výber matraca, sú to predsa anatomické a ortopedické matrace.

Moderné vysoké matrace do ktorých sa ponoríte a oddýchnete si sú určite aj Vašou predstavou. Ich výška by mala byť zvolená tak, aby dve tretiny vyčnievali nad rám postele, bude sa Vám nielen ľahšie vstávať, ale aj Váš spánok bude kvalitnejší.

Široká a profesionálna ponuka kvalitných zdravotných matracov s moderným dizajnom a prevedením budú aj pre Vás určite správnou voľbou.